In Schiedam zijn er 6 WOT’s verspreid over de stad. Zo is er altijd een WOT in uw eigen wijk te vinden. Weet u niet waar uw WOT is? Selecteer rechtsboven uw postcode.

010 754 15 15

We zijn telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 20:00 uur.

Vestiging WOT Centrum-West

WOT CENTRUM-WEST

centrum-west@wotschiedam.nl
> Bekijk alle informatie
Vestiging WOT Oost

WOT OOST

oost@wotschiedam.nl
> Bekijk alle informatie
Vestiging WOT Zuid

WOT ZUID

zuid@wotschiedam.nl
> Bekijk alle informatie
Vestiging WOT Nieuwland

WOT NIEUWLAND

nieuwland@wotschiedam.nl
> Bekijk alle informatie
Vestiging WOT Groenoord

WOT GROENOORD

groenoord@wotschiedam.nl
> Bekijk alle informatie
Vestiging WOT Noordrand

WOT NOORDRAND

noordrand@wotschiedam.nl
> Bekijk alle informatie